מאמרים

פורקס - חלק 2

אם לחילופין, הביקוש למטבע מסוים נמוך יחסית וההיצע ממטבע זה גדול מהביקוש, יתכן כי ערכו יחסית למטבעות אחרים דווקא ירד. כמו .

כוחות השוק החופשי השוק החופשי אם כן – ביקוש והיצע, הם שקובעים את שער המטבע, בדומה לכל מוצר – מחירו נקבע על ידי כוחות השוק (שערו של מטבע הוא בעצם מחירו בשוק).

פורקס – תחום נגיש ופתוח עבור כל אחד

אחת הסיבות המרכזיות לכך שהסחר במט"ח הפך בשנים האחרונות לפופולארי כל כך היא הנגישות הגבוהה אליו והקלות היחסית בה ניתן להיכנס לתחום.

על מנת להתחיל לסחור במט"ח לא צריך עבודת הכנה מורכבת כל כך. מה שצריך לעשות זה להבין בגדול כיצד המערכת עובדת ומה משמעות השערים של המטבעות השונים, ואפשר מהר מאוד להתחיל בסחר בסכומים כאלו או אחרים במט"ח.

גם מבחינה טכנית העניין פשוט יחסית – ניתן לסחור במטבע חוץ דרך אתרים רבים באינטרנט, כך שאתה יכול לסחור מכל מקום בו יש לך גישה למחשב ולאינטרנט, ובכל שעה שתבחר (בכל שעה של היום ישנם שווקים פעילים במקום כלשהו בעולם).

אם אתם מעוניינים להיכנס גם כן לתחום הסחר במטבע חוץ, או סתם להתחיל ולברר בנושא – כאן תוכלו למצוא את כל מה שתצטרכו. מומלץ לחקור מעט וללמוד את הנושא לפני שמתחילים ממש בסחר, וכאן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם.

גם אם אתם נתקלים במושגים מעט מפחידים, אל חשש – תוך מעט מאוד זמן תבינו מה כל דבר אומר...

בהצלחה שיהיה

חזרה לחלק ראשון